Departamentul de Științe Umane și Social-Politice (programul de studiu Asistență socială) din cadrul Facultății de Istorie și Geografie, Universitatea „Ștefan cel Mare” din Suceava, organizează workshopul. Învățarea – o cale
Departamentul de Științe Umane și Social-Politice (programul de studiu Asistență socială) din cadrul Facultății de Istorie și Geografie, Universitatea „Ștefan cel Mare” din Suceava, organizează workshopul. Învățarea – o cale